Contact Word lid Zoekertjes Bibliotheek

Koor&Stem vzw
Zirkstraat 36
2000 Antwerpen
+32 (0)3 237 96 43 [T]
+32 (0)3 248 16 05 [F]
info@koorenstem.be
Start > Repertoire > Infobronnen > Repertoirelinks

Repertoirelinks

Hier kun je terecht voor repertoirelinks naar andere uitgeverijen, databanken, bibliotheken e.a.




Uitgeverijen

A Coeur Joie: edacj.musicanet.org
Annie Bank Edition: www.anniebank.nl
J.S. Bach: www.bach-cantatas.com
Banks Music Publications: www.banksmusicpublications.co.uk
Bärenreiter:www.baerenreiter.com
Boosey & Hawkes: www.boosey.com
Breitkopf & Härtel: www.breitkopf.com
Carus Verlag: www.carus-verlag.com
Chester-Novello: www.chesternovello.com
Christophorus Verlag: www.christophorus-verlag.de
Durand – Salabert - Eschig: www.durand-salabert-eschig.com
Uitgeverij De Toorts: www.toorts.nl
Doblinger: www.doblinger.at
Euprint: www.euprint.be
Faber music: www.fabermusic.co.uk
Gehrmans Musikförlag: www.gehrmans.se
Helbling: www.helbling.com
Verlag Merseburger: www.merseburger.de
Metropolis-music: www.metropolis-music.be
Möseler Verlag: www.moeseler-verlag.de
Oxford University Press (muziek): www.oup.co.uk/music
Edition Peters: www.edition-peters.de
Ricordi: www.ricordi.it
Roberton Publications: www.goodmusicpublishing.co.uk
Schott Mainz: www.schott-music.de
Sulasol: www.sulasol.fi
Universal Edition: www.uemusic.at
Walton Music: www.waltonmusic.com


Andere muziekbibliotheken/ archieven / documentatiecentra

Muziekbibliotheken Lemmensinstituut en koninklijke conservatoria: www.muziekbib.be
Muziekbibliotheek Vlaams Radio Orkest - Vlaams Radio Koor: www.vro-vrk.be/nl/
Catalogus Koninklijke Bibliotheek van België: www.kbr.be/catalogues/catalogues_nl.html
Cebedem, Belgisch documentatiecentrum voor hedendaagse muziek: www.cebedem.be
Studiecentrum voor Vlaamse Muziek: www.svm.be
AMVC Letterenhuis: www.amvc.be
Matrix, New music documentation centre: www.arts.kuleuven.be/matrix
Resonant, Vlaams muzikaal erfgoed: www.resonant.be
Centrum voor amateurkunst Noord-Brabant (Nederland): www.cvakunst.nl/instrumentaal/nieuwsbriefjanuari.html
Koninklijke Bond voor Zang en Oratoriumverenigingen in Nederland: www.kbzon.nl



Online databanken

Musicanet: www.musicanet.org
Choral Public Domain Library: www.cpdl.org
Nederlandse Liederenbank: www.liederenbank.nl
Catalogus Kunstfactor (Nederland): http://www.amateurmuziek.nl/site/includes/repertoire.jsp?sectorid=28135&nodeid=42571
Documentatie Nederlandstalige Kerkmuziek: www.donek.nl
Alles over Bachcantates: http://www.bach-cantatas.com

Online shops

www.di-arezzo.com
www.musicroom.com
www.singers.com


Encyclopedie

www.allmusic.com
www.grovemusic.com
The lied and art song text page: www.recmusic.org


Muziek beluisteren

www.classical.com


Nieuws

Muziekcentrum Vlaanderen: www.muziekcentrum.be


Belgische stichtingen

Stichting Robert Herberigs: www.robertherberigs.be
Lodewijck Mortelmans Stichting: www.lodewijkmortelmans.be
Flor Peeters: www.florpeeters.be
Les amis de Joseph Jongen: www.joseph-jongen.org