U bent hier

Stafmedewerkers

Koenraad De Meulder

Directeur
Algemene leiding en coördinatie van Koor&Stem vzw, in nauwe samenwerking met de RvB, AV en Muziekcommissie.
koenraad.de.meulder@koorenstem.be

Lucille Lamaker

Directie-assistent
Algemene coördinerende taken, BEvocaL, Sing Me In, Singing Brussels, De Stem van ons Geheugen, verslaggeving en opvolging vergaderingen.
lucille.de.lamaker@koorenstem.be

Tessa Janssen

Administratief medewerker
Kooraansluitingen, ledenportaal, algemene secretariaatstaken, onthaal, adressenbeheer en administratieve ondersteuning.
tessa.janssen@koorenstem.be

Ilse de Cuyper

Coördinator secretariaat
Opvolging personeelsbeleid, verzekeringen, facturatie en betalingen, projectondersteuning. (aanwezig op woensdag, donderdag, vrijdag).
ilse.de.cuyper@koorenstem.be

Erik Demarbaix

Koorconsulent
Vormingen, dirigentenopleidingen, koorcoaching, besteldienst partituren, opvolging van de projecten BevocaL en Singing Brussels.
erik.demarbaix@koorenstem.be

Marleen Moortgat

Koorconsulent
Vormingen, koorcoaching, aanspreekpunt kinder- en jeugdkoren (werkt in kantoor Gent)
09 220 24 84
marleen.moortgat@koorenstem.be

Liesbeth Segers

Medewerker educatie, repertoire en uitgaven
Partituuruitgaven, koorbundels, Koorklank, coördinatie bibliotheek, zingen op school, Doewap, Sing Me In
liesbeth.segers@koorenstem.be

Jan Stofferis

Medewerker communicatie
Communicatiestrategie, beheer websites, nieuwsbrieven, digitale communicatie en (web)redactie.
jan.stofferis@koorenstem.be

Lieselotte Goessens

Koorconsulent liturgische muziek
Vormingen, dirigentenopleidingen, koorcoaching voor liturgische muziek, coördinatie Stemband magazine, redactie
lieselotte.goessens@koorenstem.be

Katrien van Geystelen

Projectmedewerker
Coördinatie en opvolging De Stem van ons Geheugen, werking rond zingen en dementie (aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag)
katrien.van.geystelen@koorenstem.be

Roseline Mosengo

Administratief medewerker
Algemene secretariaatstaken, onthaal, administratieve ondersteuning.
(aanwezig op maandag, dinsdag)
roseline.mosengo@koorenstem.be

Rita Coeck

Boekhoudkundig medewerker
Boekhouding en algemene ondersteuning facturatie
(aanwezig op maandag en vrijdag)
rita.coeck@koorenstem.be

We hebben het voorrecht om ook op ons kantoor in Antwerpen een beroep te kunnen doen op enthousiaste vrijwillige medewerkers.

Johan De Lombaert

Onthaal, ontleningen en repertoireadvies in onze bibliotheek. Van goudwaarde voor ons en u!
johan.de.lombaert@koorenstem.be

Christèle Geirnaert

Administratieve ondersteuning en verzendingen voor onze webshop. (aanwezig op dinsdag en donderdag)
verkoop@koorenstem.be

Rob Gillé

Rob is de man achter onze online bibcatalogus. Een 'werkje' dat nooit af is. Meer dan 180.000 partituren zijn reeds ontsloten. Eeuwige dank!

Koor&Stem heeft ook in de vijf Vlaamse provincies een werking die wordt gecoördineerd door bestuursvrijwilligers.
Zij werken initiatieven uit voor de koren uit eigen regio.

Regionale contacten

Wil je graag kennismaken met onze leden van de Raad van Bestuur, Algemene vergadering en Muziekcommissie?

Over Koor&Stem vzw