Archief vormingen
Infosessie Let's Zing Ensemble! voor dirigenten
Voor Let’s Zing Ensemble, de trotse opvolger van Singing Brussels, vroeg Bozar aan 10 Brusselse componisten om een nieuw lied te schrijven voor koor. Deze muziek zal tijdens 10 workshops tussen januari en juni 2024 ingeoefend worden.
Gregoriaanse zangdag
Het Centrum Gregoriaans organiseert verschillende keren per jaar een Gregoriaanse zangdag. Op zaterdag 21 oktober kan je hiervoor terecht in Affligem.
Studytour beVOICEd met Marleen De Boo
BeVOICEd is een dag vol met workshops en ontmoeting met een 10-tal gelijkstemmige jeugdkoren uit heel Vlaanderen. Je gaat op ontdekking olv Luc Anthonis.
beVOICEd Zangdag
Een nieuw aanbod tijdens beVOICEd: een zangdag voor individuele zangers en bezoekende koren (gelijke stemmen 10 - 25 jaar)
Choir music from the Basque country
Repertoiredag voor gelijke stemmen met Basilio Astulez. Aan de slag met authentieke volksliederen uit het Baskenland en van hedendaagse Baskische/Spaanse componisten!
Meet Vic - workshop en muzikale vertelling
In 2023 is het al 10 jaar geleden dat Vic Nees overleed. Hoog tijd om één en ander op een rijtje te zetten. Tijdens de dagsessie oefenen je met andere ingeschreven zangers (fragmenten van) de belangrijkste werken in onder leiding van Pascale Van Os en Geert Hendrix. Aan het einde van de dag volgt een toonmoment waarbij Geert Hendrix de muziek aan elkaar praat met duiding bij muziek en levensloop: een muzikale vertelling die het klankuniversum van de componist-dirigent ontrafelt. Dat alles in de sfeervolle accommodatie van de podiumacademie van Lier en haar Jezuïetenkerk.
Europa Cantat junior
Met Europa Cantat junior verwelkomen we het grootste kinder- en jongerenkorenfestival.
Vespers In Nativitate S.Ioannis Baptistae
Ontdek de vespers voor het feest van Sint Jan de Doper.
Gregoriaanse ochtend
Geïnteresseerd, enthousiast of gewoon benieuwd? Dan is deze ochtend de ideale gelegenheid om kennis te maken met Gregoriaanse muziek.