De kracht van de stem (regio Haspengouw)

Rasverteller en pianist Marc Erkens brengt en speelt al jarenlang met een humoristische ondertoon en aanstekelijk enthousiasme het verhaal achter de muziek. Samen met verschillende koren gaat hij nu op zoek naar de kracht van de stem en van samenzang door de eeuwen heen.
Vertelconcert
Wat betekent samenzang voor zowel publiek als voor de koorleden? Wat is de magie van samen zingen, van meerstemmig zingen? Vier koren van verschillende genres en stijlen delen het podium: Manteliusensemble, Amarylliskoor, New Vocal Pop Group en Dameskoor Aléa.
Dat zorgt voor een boeiende en gevarieerde ervaring. We willen een breed publiek laten ontdekken hoe koor-en samenzang ons verleden, ons heden en onze toekomst kleuren en waarom zingen een plek verdient in het hart van iedereen.
Infosessie en receptie
De voorstelling wordt voorafgegaan door een infosessie en receptie voor koorbesturen. Het hele avondprogramma (inclusief concert) is gratis voor 3 bestuursleden en de dirigent van het koor. We vragen bij voorkeur dat koren zich inschrijven in hun eigen regio, al is inschrijven in een andere regio uiteraard ook mogelijk.
| 18:30 | Verwelkoming |
| 19:00 | Infosessie en receptie |
| 20:00 | Concert |
| 21:45 | Gezellig samenzijn |
In 3 Limburgse regio's
Sinds 1 januari 2025 werkt Koor&Stem met verschillende regio's in Vlaanderen. Naast deze voorstelling in Hasselt (regio Haspengouw) zal dit project ook plaatsvinden in Hechtel-Eksel (Limburgse Kempen) en Dilsen-Stokkem (regio Maasland).
Wanneer
Wat
Prijzen
Wie
Contact
Regio-ambassadeur Haspengouw
isabella.bikkembergs@koorenstem.be



