Nu 20% korting in onze webshop

Sluiten

U bent hier

Zang en poëzie

In deze workshop maak je kennis met Anemoon, drie zangeressen die elkaar vonden in de opleiding muziektherapie aan LUCA. Anemoon zingt in het Nederlands en werkt met zelfgeschreven teksten. Via metaforen en allerhande stijlfiguren proberen ze kwetsbare thema's aan te raken, steeds op zoek naar een draagbare balans tussen zwaarte en zachtheid.

In de voormiddag maak je kennis met hun werkwijze: aan de hand van vocale clusters en vocale improvisaties worden harmonische patronen gecreërd. De focus ligt op het zoeken en vinden van je vocale vrijheid, ook in samenzang met anderen. Samen met Anemoon zoek je naar een interessante balans tussen melodie en harmonie.

In namiddag krijg je de kans om, onder begeleiding, Nederlandstalige tekst te harmoniseren in trio of in verschillende bezettingen.

Deze cursus wordt begeleid door de zangeressen van Anemoon die later op de avond ook een concert spelen.

Wanneer

3 februari 2024 van 11:00 tot 16:00

Wat

workshop

Waar

OPEK
Vaartkom 4
3000 Leuven

Prijzen

€33.00
Standaardtarief

Wie

zangers

Contact

WISPER Leuven, saskia@wisper.be
Terug naar boven