beVOICEd 25 - Study Tour

Tijdens de happening beVOICEd in deSingel op 12 oktober 2025 komen een tiental jeugdkoren samen voor een dag van workshops, samenzang en concerten. Je gaat die dag op ontdekking met Hans Helsen en brengt een bezoek aan de open singing en workshops met voor- en nabespreking.
Meer weten over beVOICEd
Voor dirigenten, leerkrachten DKO en studenten koordirectie.
Tijdens deze study tour word je ingewijd in het repertoire, de nieuwe festivalcompositie van Noah Senden, Letter to the moon, directietechnieken, didactische aanpak - allemaal gericht op het werken met tiener – en jeugdkoren. Tal van interessante thema's om op te focussen komen aan bod.
Internationale gastdocent
Voor de editie van 2025 van beVOICEd nodigt Caloroso vzw de befaamde dirigent Birgitte Næslund Madsen (DK) uit voor een workshop rond muziek uit het Hoge Noorden.
Hans Helsen is componist, zanger, dirigent en muziekpedagoog, en artistiek directeur bij STAP, de Stedelijke Academie voor Podiumkunsten in Roeselare. Hij zoekt een balans tussen lesgeven, componeren en optreden, vanuit de overtuiging dat deze verschillende vaardigheden elkaar aanvullen. Hij leidt de study tour in goede banen.
Wanneer
Wat
Prijzen
Wie
Contact
bevoicedhappening@gmail.com